czwartek, 2 czerwca 2011
...Perlice2
Jesteś miss stardoll world mozę ci sie nie podobać prosze napisz w komentarzu jak ci sie podoba i dodaj sie do obserwatorów
Loli5pop13
jestes śliczna zarówno przed i po ale mi się vardziej podoba po , a tobie ? Napisz w komentarzu i dodaj się do obserwatorów proszę :)
Natasza0998
Miałąś cały czas prawie taką samą lalkę ja dla ciebie stworzyłąm inną stylizację podoba ci się napisz pod spodem
Witajcie
Witajcie oto mój nowy blog załorzony 2.czerwca.2011 roku o 11:40 .znajdziecie tutaj dużo ciekawostek naprawdę powodzenia zaczynamy !
Subskrybuj:
Posty (Atom)








